CONSILIUL JUDEȚEAN SUCEAVA

Inițiază actualizarea Planului de Amenajare a Teritoriului Județean. Obiectivele planului pot fi consultate în Caietul de sarcini. Observațiile, sugestiile și propunerile din partea publicului pe tot parcursul planului, până la aprobare se vor înregistra la adresa de email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., prin poștă la adresa: Municipiul Suceava, str. Ștefan cel Mare, nr.36, cod poștal 720026, județul Suceava sau la registratura instituției. Persoana de contact, responsabilă cu informarea și consultarea publicului este Elena Moroșan - șef serviciu urbanism.

În etapa pregătitoare sugestiile și propunerile pot fi depuse până la data de 30.09.2016.